Agora Bungalov Tatil Durağı

Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli’de bulunan Agora Bungalov Tatil Durağı, tatil için farklı alternatifler arayanların tercih ettiği sevilen noktalardan biri. Tesis, Tavaklı İskelesi ve Assos yakınlarında bir sahil köyünde yer alıyor.

Agora Tatil Durağında, birbirinden bağımsız 5 tane ahşap, 1 tane taştan olmak üzere 6 tane Bungalov, çadırlar ve karavan alanı bulunuyor. Zeytin ve meyve ağaçları ile çevrili, gölgelikli, serin, yemyeşil bir bahçesi, çeşitli sebzelerin yetiştiği bereketli bir bostanı ve denize sıfır genişçe özel bir kumsalı var.    

Bungalovlar sade mobilyalar ile döşenmiş, bir otel odasından ziyade şirin bir ev görünümündeler. Odalarda klima, banyo ve 24 saat sıcak su var. Ahşap bungalovlarda mutfak ve buzdolabı yok. Buna karşılık ortak mutfak alanı ve mangal alanı belirlenmiş.  Sadece taştan olan Bungalovda mutfak ve banyo mevcut.

Agora Bungalov Yemekleri

 

Agora’nın mutfağı geleneksel sofra anlayışına sahip.  “Anne eli değişmiş gibi” bakış açısıyla, zeytinyağlılardan, salatalara, pizzalardan, balık ve mezelere zengin bir menü oluşturmuş. Ayrıca vegan, vejetaryen, glütensiz gibi seçenekleri de konukların tercihlerine göre dikkate alıyor. Sabahları oda kahvaltısı verirken, gün boyu da faydalanıla bilinecek seçenekler ve akşam yemeği veriliyor. Ayrıca içeride bir bar da mevcut. 

Gezmek, alışveriş yapmak isteyenler için Çanakkale – Gülpınar dolmuşları Agora’nın hemen önünden geçiyor.  Ayrıca en yakın markette 200 metre gibi kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunuyor.

Tesisin en güzel yanlarında birisi kedi ve köpeğinizle tatil yapma imkânını size sunması. Bununla birlikte ücretsiz otopark ve internet hizmeti var.

Salgın önemlerine sıkıca uyan işletme, kapasitesini yüzde 50’ye indirip, odaları bir gün boşluk vererek hizmete açıyor. Çadır ve karavan tercih edenler için mesafe korunarak ve bir yemek masası olacak şekilde sınırlanmış. İşletmenin gerekli her yerinde el dezenfektanları, maske ve eldiven bulunuyor. Ortak alanlar, klimalar, odalar, restoran hekim danışmanlığında karar verilen “hipokloröz asit” ile düzenli temizleniyor.

Ücretlendirme kabaca 120 ila 550 arasında değişiyor. Bu değişiklik sadece kamp alanından yararlanma veya çadır, oda kiralama ve kahvaltı isteyip istemediğiniz şekilde değişkenlik gösteriyor. Çadırınız varsa ve sadece kamp alanından yararlanacaksanız en düşük fiyattan yararlanıyorsunuz. Kamp alanı ve oda kahvaltısı istiyorsanız fiyat cüzi bir miktarda artıyor.  Bir çadır istiyorsanız yine ona göre bir fiyatlandırma var. Çadır+ kahvaltı da farklı bir ücrete tabi. Yine bungalovlarda da fiyat değişikliği var.  Sadece konaklama, oda + kahvaltı şeklinde bir ücretlendirme söz konusu.

Müşteri yorumları

 

Olumsuz geri bildirimde bulunmuş bir müşterisi yok.  Personeli, temizliği, leziz yemekleri, denizi, doğa ile iç içe oluşu ve eğlenceli aktiviteleriyle oldukça beğenilmiş. Aktiviteler içinde, spor, dans, söyleşi, atölye çalışmaları, sinema geceleri, konserler ve sergiler yer alıyor.

Detaylı bilgi ve sorularınız için iletişim:  0530 139 1700

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir