HONG KONG VE SİNGAPUR, GÜNLÜK 200 YOLCU İÇİN SEYAHAT BALONUNU AÇIYOR!

Singpore Hong Kong Seyahat Balonu
Singapur ve Hong Kong, 200 kişiye kadar kişinin bu 2 şehir arasında standart kısıtlamalar olmaksızın seyahat etmesine izin veren bir seyahat balonu açmayı planlıyor.

Hong Kong’dan Singapur’a seyahat eden ziyaretçilerin ayrılmadan önce test yaptırmaları gerekecektir.

Singapur’dan Hong Kong’a seyahat eden ziyaretçilerin, ayrılmadan önce ve sonra test yaptırmaları gerekecektir.

Hong Kong , Ekim ayında COVID vakalarında SPIKE nedeniyle yeniden açılmasını ertelemek zorunda kaldı . Şu anda durum tekrar stabil ve davalar asgariye indi.

Singapur yeniden açılma yönünde adımlar atıyor ve zaten 5 ülkenin karantina olmadan girmesine izin veriyor ! Yeni Zelanda, Avustralya, Brunei, Çin ve Vietnam’dan gelen ziyaretçilerin yalnızca negatif bir PCR COVID testi kanıtı getirmeleri gerekir.

Balon, COVID-19’un yavaşlayacağı ve hayatın normale dönmesine izin vereceği umuduyla geliyor. Seyahat kısıtlamaları uygulandığında, kendinizi kapana kısılmış hissedebilirsiniz ve bir sonraki şehre gitmek imkansızmış gibi hissedebilirsiniz.

Kısıtlamalara bağlı olarak, ayrılmanız mümkün olmayabilir. Diğer kısıtlamalar, tıbbi teste başvurursanız ayrılmanıza izin verir.

Haberleri izliyorsanız, ikinci COVID-19 dalgasının en az birkaç ay burada kalacağını biliyorsunuzdur. Singapur, ülke içi seyahatleri kısıtlayarak yayılmayı azaltmak için adımlar attı.

Ülkedeki pek çok insan yayılmanın en kötü kısımlarında evlerini terk edemedi.

COVID-19 geri geliyor ve dünya çapında hasara neden oluyor ve her ülkenin sakinlerini zarar görmekten korumak için bir planı olmalı.

Ülkeler, kullandıkları kısıtlamaları vaka sayısına ve virüsün kontrolden çıkma ihtimaline göre belirlemektedir.

Hong Kong’da yaşıyorsanız ve Singapur’u ziyaret etmek istiyorsanız, kaydolabilir ve karantina kısıtlamaları olmadan bir seyahatin tadını çıkarabilirsiniz. Yerinizi kaybetmek istemiyorsanız seyahatinizi erken planlayın ve yaptığınız için mutlu olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir