Otel Soleil

Samimi ve mütevazı bir otel olduğu söylenebilir. Tatilinizde aradığınız lüks bir konaklama ise size uygun olmayabilir. Eğer abartılı, lüks mekanlardan hoşlanmıyorsanız veya bütçeniz elvermiyorsa kalmak isteyeceğiniz bir oteldir. Otel soğukluğundan ziyade bir ev sıcaklığı arıyorsanız tercih edebilirsiniz. Şirin bir otel olmasının yanında bahçesinin de güzelliğinden söz etmek gerekir. Yeşillerin içinde uyanmak gününüzü iyi geçirmenize sebep olabilir. Yaz sıcağının aksine bahçesi serin ve ferahtır. Güzel bahçesinde demli bir çay içmek hoşunuza gidebilir. Güne klasik ve hoş bir kahvaltıyla başlayabilirsiniz. Bahçesi büyüktür, dinlenmek isteyebileceğiniz bir ortamdır. Yeni yapılmış bir otel değildir odaların durumundan ve mobilyalardan bunu anlayabilirsiniz ayrıca çok büyük odalara sahip değildir fakat odaları kullanışlıdır ve temizdir. Nezih ve sempatik bir mekan olduğunu söyleyebiliriz. Otelin en büyük artılarından biri plaja olan uzaklığının az olması nedeniyle rahat bir şekilde deniz keyfi yapabilecek olmanızdır.

Otel Çalışanları ve Fiyat Performans Değerlendirmesi

 

Çalışanları güleryüzlü, samimi ve ilgilidir. Müşterileri iyi hissettirmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Zamanınızı gezerek, keşfederek ya da denizde geçirecekseniz bu oteli tercih edebilirsiniz. Kahvaltı artı konaklama sizi memnun edecektir. Aradığınız şey otel konforu, beş yıldızlı rahatlık ve otelde zaman geçirmek ise rezervasyon yaptırmayı bir kez daha düşünebilirsiniz. Ellerindeki imkanlar doğrultusunda müşterilerine olabildiği kadar hizmet vermeye çalışmaktadırlar. Kuşadası’nda bulabileceğiniz en uygun fiyatlı otellerden biri olabilir. Fiyat performans değerlendirmesi açısından beklentinizi karşılayacaktır.

Otelin Konumu

 

Kadınlar plajına yürüme mesafesindedir. Beş on dakikalık bir yürüyüşle plaja hemen varabileceğiniz bir uzaklıktadır. Otelin konumu güzel olmakla birlikte yakınlarındaki pastaneler ve işletmeler rahat bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız uzaklıktadır. Şehir merkezine ulaşmak otelin bulunduğu konumda kolaydır. Eğer gezmeye ağırlık verip uyumak için otele gitmek isterseniz ve kahvaltınızı otelin rahatlatıcı bahçesi gibi bir yerde yapmak isterseniz otel sizin için ideal olabilir.

Hizmetler

Aşçısının lezzetli yemekler çıkarttığını ve yemekler dışında sipariş etmek için çeşitli seçeneklerin olduğunu göreceksiniz. Sipariş etmek istediğiniz taktirde seçeneklerinizin yeterli olduğunu söyleyebiliriz.Ses yalıtımı konusunda biraz eksiklik hissedebilirsiniz. Otelin eski bir yapı olduğunu göz önüne aldığınızda ses yalıtımının eksikliği size normal gelecektir. Plajın yanı sıra otelde havuz da bulunmaktadır. Birkaç kişinin yüzebileceği küçük bir havuzdur. Hoşunuza gitmeyebilecek yanlarından biri otelin içinde asansörün yer almaması olabilir. Merdiven çıkmakta zorluk çekiyorsanız veya bebeğiniz varsa size uygun olmayabilir. Odalarda mini buzdolabı televizyon gibi hizmetler bulunmamaktadır. Beklenilen fiyat karşılığı alacağınız hizmet size cazip gözükebilir. Bu da oteli seçmenizdeki en büyük etmenlerden biri olacaktır. Hem bütçenizi aşmasın istiyorsanız hem de gezmek istiyorsanız bu otel gibi seçenekler size yardımcı olabilir.  Hissedeceğiniz samimiyet rahat bir şekilde hareket etmenizi kolaylaştıracaktır. Konumunu ve beklentilerinizi seçiminizi yapmadan önce göz önünde bulundurmalısınız. Böylece hizmet beklentiniz konusunda hayal kırıklığına uğramadan doğru oteli seçmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir