Rusya’ya Seyahat Rehberiniz

Vladimir Putin’in ülkesi ve karlı dağlar – Rusya hiç şüphesiz dünyanın bir ucundaymış gibi hissediyor, ancak muazzam arazisiyle Dünya’ya hakim olacak kadar büyük. Ancak, sandığınız zaman ürkütücü bir his uyandırsa da, Rusya hala çok güzel ve görkemli bir seyahat noktası. Bize güvenmiyorsan git kendin gör. British Airways’i kullanarak Rusya’ya biletinizi ayırtın ve bu birinci sınıf seyahat noktalarına gidin.

Moskova, Rusya:
Moskova artık sadece Rusya’nın başkenti değil, aynı zamanda bölgenin en yoğun nüfuslu şehridir. Bu metropol, sadece Rusya için değil, aynı zamanda tüm Doğu Avrupa için bir politika ve bilimsel araştırma merkezidir. Buraya giderek, Avrupa’nın en büyük bağımsız yapısı olan Ostankino Kulesi’ni ziyaret etme riskini alırsınız. Bununla birlikte Moskova, St Basil Katedrali ve Kremlin gibi bazı inanılmaz tarihi ve mimari güzelliklere de ev sahipliği yapıyor. Ve bu yeterli değilse, korkmayın çünkü yine de dünyanın en beğenilen müzelerinde ve sanat galerilerinde bir görünüm elde edebilirsiniz.

St. Petersburg:
Size bir peri masalı hatırlatan bir alanı hiç gördünüz mü? Olmazsa, o zaman St Petersburg hemen şimdi gitmeniz gereken bir yer! Bu şehir, Çarların hükümdarlığı döneminin aşağısına getirilen tarihi ve arkeolojik ihtişamın bir örneğidir. Metropolün etrafında dolaşırken şehrin barok köprülerine ve etkileyici saraylarına göz atabileceksiniz. Bunlardan Kışlık Saray, bazı önemli tarihi koleksiyonlara giriş hakkı da veriyor. Ve eğer bir bahçe hayranıysanız, olağanüstü bir manzaraya sahip olan görkemli Peterhof’taki Yaz Bahçelerini gerçekten ziyaret etmelisiniz.

Pskov ve Pechory:
Pskov kasabası Rusya’nın kuzey batısında yer alır ve Estonya’dan sadece 25 ila 30 km uzaklıktadır. Onuncu yüzyılda kurulduğu belirtilen bu kasaba, bölgenin en eskilerinden biridir. Bu nedenle tarih ve arkeolojik şeylere meraklıysanız ziyaret etmeniz gereken en iyi yer bu şehir. Ve 20 dakikadan fazla olmayan benzer bir baskıdan sonra, manastırların gerçeği ve size bir huzur deneyimi sunmak için bir araya gelen huzurlu çevresi nedeniyle iyi bilinen küçük Pechory kasabasını göreceksiniz.

Bunların dışında, Rusya’nın Vladivostok ve Yekaterinburg gibi birçok başka yeri de var, ancak Rusya’da zamanınız azsa yukarıda belirtilen yerleri gezmek size en iyi kepçeyi sağlayacaktır. Ve Rusya’ya zamanınızı geçirmeyi planlıyorsanız, biletlerinizi British Airways ile rezerve ettirmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir