Safran Thermal Resort Sandıklı

Tatil planlarının en önemli parçası otel rezervasyonudur. Gideceğiniz bir yerin önceden hangi konumda olduğu ve hizmetleri hakkında araştırma yapmak önemlidir. Safran Thermal Otel denize yakın olması, konumu ve eşsiz yemekleri ile tercih edilmektedir. Otel son derece geniştir. Bu sebeple çiftler ve aileler için uygundur. Otel içerisinde bulunan termal havuzlar sırt ve eklem ağrılarını bir nebze olsun hafifletmektedir. İnsanların ziyaret ettiği ve şifa bulduklarına inandıkları yapı, birçok aktivite alanını sizlere sağlıyor. Bununla birlikte şehir içerisinde rahat olmanız adına çeşitli imkânlar sağlanıyor. İçerisinde bulunan eğlence mekânları ve mini barlar sayesinde gündüz ve gece eğlence fırsatı sunuyor.

Otelin Sunduğu Ayrıcalıklar

 

Otel içerisinde en dikkat çeken detay çocuklar için sağlanan oyun alanlarıdır. Bu alanlarda tüm önlemler alınmıştır. Bunun yanında spor salonları ve toplantı odaları mevcuttur. Tatilin keyfini çıkarırken işinizi de sürdürmeniz bu sayede mümkündür. Otel içerisinde ve odalarda sigara içilmesi yasaktır. Bu sebeple aileler tarafından sıkça tercih edilir. Uzun süreli tatilleriniz için çamaşır yıkama alanları da sunulmuştur. Bunun yanında ücretsiz ve açık büfe olacak şekilde kahvaltı imkânı sağlanmaktadır. Otelin otoparkı tamamen ücretsiz olup üç çeşit oda türü mevcuttur. Bunlardan ilki sigara içilmeyen odalar diğeri ise aile odalarıdır. En sonuncusu ise süit odalardır. Otel dışardan bakıldığında oldukça ferah bir alandır.

Otelin Müşteri Yorumları

 

Otele hem çift hem de tek olarak gitmek mümkündür. Otele giden kişilerin düşünceleri yeni gidecekler için çok önemlidir. Değerlendirmeler ve analizler doğrultusunda oteldeki memnuniyet orta seviyede yer alır. Buna göre oda temizliğinin iyi olmadığı görüşü daha çok ön plana çıkar. Gidenler içerisinde çok sık belirtilmese bile personelin kaba olduğu ifade edilmektedir. Fakat otelin konumu ve yemekleri birçok insan tarafından beğenilmiştir. Fiyat bakımından da normal sayılabilecek bir düzeyde teklifler görülmektedir. Otel içerisinde bulunan sauna ve spa merkezleri de müşterilerin ilgisini çekmiştir. Otelin müşteri kazanmasındaki en önemli faktör ise termal havuzlar olarak göze çarpar. Bu havuzlar birçok ağrının hafiflemesine yardımcıdır.

Otel Konumu

 

Otelin konumu oldukça merkezi bir bölgededir. Özellikle içerisinde bulunan termal alanlar ferah ve rahattır. Birçok kişi tarafından beğenilen yemekler, önemli bir alandır. Otel beş yıldızlılar sınıfında yer almaktadır. Yapısı bakımından odlukça dikkat çekicidir. Sandıklı bölgesi içerisinde önemli bir yapı olan otel, fazla sayıdaki odasıyla bilinmektedir. Otelin dışında bölgede son derece doğaldır. Yeşilin ve ormanın buluştuğu insanların rahat bir şekilde dolaştığı bir ortama sahiptir. Geniş ve yeşillerle dolu bir bahçeye sahiptir. Özellikle yaz aylarında serin olması ve uygun fiyatlı olması, tatilciler için vazgeçilmez bir konudur. İnsanlar tarafından memnuniyetle karşılanan ve önemli bir yer olarak görülen otel, her daim gelişmekte ve yeniliklerle karşımıza çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir